CHOOSE YOUR LANGUAGE
follow us

O nas

PATON – Twój partner w spawaniu od 1959 roku

Jako marka Paton posiadamy własną produkcję spawarek, która w przeciwieństwie do większości urządzeń spawalniczych na rynku, nie odbywa się w Chinach, lecz we własnej fabryce, która mieści się na Ukrainie w Kijowie.

Stamtąd spawarki dostarczane są do oddziału w Polsce, który został założony w 2017 roku jako PATON Europe i zajmuje się dystrybucją spawarek Paton na całą Unię Europejską oraz Wielką Brytanie.

Sprzęt marki Paton to nr 1 dla klientów, którzy nie są profesjonalistami, ale chcą spawać jak najlepsi spawacze.

Ciągle używasz swojej spawarki i boisz się o jej żywotność? Z firmą PATON nie musisz się o nic obawiać – niezależnie, czy kupujesz urządzenie dla siebie czy też na potrzeby firmy, PATON daje Ci 5 lat darmowego okresu serwisowego DOOR-to-DOOR oraz 8 lat wsparcia w zakresie posiadania części do spawarek.

Dzięki nadzorowaniu całego procesu produkcji z części, które są produkowane w Europie, rozwiązania technologiczne marki gwarantują najwyższej jakości proces spawania przy bardzo prostej obsłudze i ustawieniach.

Posiadanie własnej produkcji oraz wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników sprawia, iż dostarczamy także najlepsze, najszybsze i najbardziej rzetelne usługi serwisowe, posiadając swój własny serwis spawalniczy wszystkich producentów w Polsce.

Dane adresowe firmy:
PATON Europe Sp. z o. o.
ul. Kapitałowa 4
35-213 Rzeszów
NIP: 8133751525

Dzięki ścisłej współpracy z producentami innego sprzętu, dostarczamy Państwu także najlepsze rozwiązania w postaci takich produktów jak agregaty prądotwórcze.

Zaufaj doświadczeniu, które trwa ponad 60 lat