Nasza wizja i wartości - Paton
CHOOSE YOUR LANGUAGE
follow us

Nasza wizja i wartości

Niezmienne wartości leżące u podstaw firmy charakteryzują Zakład Wyposażenia Spawalniczego Instytutu Elektrycznego Spawania imienia E.O. Paton, dzięki którym odróżniają nas od innych przedsiębiorstw przemysłowych.

Klient

Cenimy naszych klientów pracujemy po to, aby spełniać ich zapotrzebowanie na wysokiej jakości sprzęt oraz materiały spawalnicze.

Własna produkcja
Wszystkie urządzenia spawalnicze i elektrody PATON™ są produkowane w Ukrainie we własnych zakładach produkcyjnych z udziałem ponad 300 wysoko wykwalifikowanych specjalistów którzy codziennie zapewniają ciągłość zamówień dla ponad 70 ukraińskich przedsiębiorstw partnerskich, które dostarczają surowce, komponenty i usługi.

Kadra

Główne zasady zatrudnienia w firmie przedstawiają się następująco: Zaangażowanie ludzi, którzy mogą podjąć inicjatywę i mają twórcze podejście do pracy. Stawiają na ciągły rozwój zawodowy w naszym zespole, który zostaję doceniony poprzez osobisty wkład każdego pracownika.

Partnerzy

Obustronnie korzystne partnerstwo – to podstawa udanego biznesu. Wspieramy i zachęcamy naszych partnerów, aby pomóc im w jak największym stopniu osiągnąć zamierzone cele. Paton Plant współpracuje z firmami, które są liderami w swoich dziedzinach co udowodniły przez lata swoją kompetentną i wiarygodną pracą.

Jakość

Globalny poziom jakości. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest osiągnięcie doskonałości we wszystkich naszych produktach, ciągle poprawiamy jakość wytwarzanych urządzeń aby w ten sposób klient otrzymał produkt doskonały.

Zespół

Wzajemny szacunek jest główną zasadą naszego zespołu. Jesteśmy zespołem, którego celem jest osiągnięcie wspólnych korzyści.

Rozwój

Uważamy, że ciągłe generowania nowych pomysłów oraz realizowanie ich w praktyce pozwoli nam się rozwijać. Ciągłe poprawiamy linie produkcyjne poprzez modernizację i zastosowanie nowych technologii.

Wizerunek

60 lat udanego rozwoju, naukowych realizacji i produkcji sprzętu spawalniczego. Wysoka reputacja firmy została zdobyta przez lata ciężkiej pracy. Solidna firma oznacza sprzęt godny zaufania.

Misja

Naszą misją jest tworzenie urządzeń oraz materiałów spawalniczych o wyjątkowej jakości. Aby zrealizować swoją misję Zakład Wyposażenia Spawalniczego Instytutu Elektrycznego Spawania im. E. O. Paton przyciąga, angażuje oraz wspiera najbardziej utalentowanych inżynierów, projektantów, ekspertów w dziedzinie marketingu, sprzedaży oraz wsparcia klienta. Nasza kadra pracownicza jest kluczowym elementem naszego powodzenia.

Bezpieczeństwo

Kładziemy nacisk na dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, ochronę zasobów oraz środowiska, przy zachowaniu najwyższych standardów w dziedzinie ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa. Stworzenie pomyślnego biznesu oznacza przestrzeganie naszych wartości.

Cel
Naszym celem jest przyciągnąć, wzmocnić i zapewnić możliwość jak najlepszego rozwoju naszych pracowników, poprzez stosowanie motywacji i indywidualnego podejścia do każdego z nich. Jesteśmy uczciwi i transparentni w tym co robimy i jak robimy, mimo napotkanych trudności które pojawiają się na naszej drodze, podejmujemy nowe wyzwania. Jesteśmy gotowi do utrzymania otwartego dialogu z klientami, opartego na uczciwości, wzajemnym szacunku oraz profesjonalizmie w celu realizacji naszych wartości.