Kariera - PATON.PL
CHOOSE YOUR LANGUAGE
follow us

Kariera

Naszą misją jest tworzenie urządzeń o wyjątkowej jakości w spawalnictwie oraz rozpowszechnianie ich na całym świecie. Aby zrealizować swoją misję Zakład Wyposażenia Spawalniczego PATON przyciąga, angażuje oraz wspiera najbardziej utalentowanych inżynierów, projektantów, ekspertów w dziedzinie marketingu, sprzedaży i wsparcia klienta. Nasi pracownicy są kluczowym elementem naszego powodzenia.

Stworzenie pomyślnego biznesu oznacza przestrzeganie naszych wartości, dlatego też każdy z naszego zespołu przedstawia najwyższe standardy osobiste oraz postępuje według kodeksu etyki, dzięki czemu atmosfera poprawia wydajność pracy.

Naszym celem jest przyciągnąć, wzmocnić i zapewnić możliwość jak najlepszego rozwoju naszych pracowników, poprzez stosowanie motywacji i indywidualnego podejścia do każdego z nich. Jesteśmy uczciwi i transparentni w tym co robimy i jak robimy, mimo napotkanych trudności, które pojawiają się na naszej drodze, podejmujemy nowe wyzwania. Jesteśmy gotowi do utrzymywania otwartego dialogu z nowymi pracownikami, opartego na uczciwości, wzajemnym szacunku oraz profesjonalizmie w celu realizacji naszych wartości.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ścieżką kariery w naszej firmie, prosimy aplikować na poniższy e-mail: biuro@paton.pl