Koszty i formy dostawy - Paton
CHOOSE YOUR LANGUAGE
follow us

Koszty i formy dostawy

Darmowa dostawa

Kupując jakąkolwiek spawarkę z asortymentu naszej firmy, otrzymujecie Państwo dostawę kurierem gratis. W przypadku kupowania samych materiałów spawalniczych lub akcesoriów, darmowa dostawa obowiązuje od minimalnej kwoty 500 zł. Wszystkie paczki wysyłamy przesyłką kurierską.

Dostawa kurierem to szybki i niezawodny sposób dostarczania przesyłek na terenie całego kraju. W dni robocze, czyli od poniedziałku do piątku wysyłamy zamówienie w maksymalnie 24 godziny od momentu wpłynięcia danego zamówienie. Po wysłaniu przez nas towaru, przesyłka zostaje dostarczona już następnego dnia roboczego przesyłką kurierską ubezpieczoną. Za pośrednictwem Fedex klient ma możliwość stałego śledzenia trasy, którą pokonuje przesyłka oraz miejsc, gdzie się ona znajduje.

Przesyłki zamówione do godziny 11 dnia roboczego wysyłamy w ten sam dzień – co oznacza, że na następny dzień roboczy przesyłka będzie u klienta. Jeśli przesyłka została wysłana w piątek, zostanie ona dostarczona do klienta w kolejny dzień roboczy, czyli poniedziałek. Nie pobieramy dodatkowych opłat za wysyłkę pobraniową. Paczki wysyłamy firmą FedEX.

Maksymalny czas dostawy za pośrednictwem przesyłki kurierskiej to 2 dni robocze od momentu wpłynięcia zamówienia.

WAŻNE

  • Pamiętaj, aby podczas składania zamówienia podać aktualny numer telefonu.
  • Pamiętaj, aby zamawiając przesyłkę pobraniową mieć przygotowane pieniądze dla kuriera.

Gdyby wystąpiła jakakolwiek trudność z odbiorem przesyłki lub opóźnienie w dostawie, serdecznie prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Postaramy się rozwiązać każdą problematyczną sytuację.